..Пісні в плейлистах! Продовжувати читання Книжки, що в серце запали…
Позначка: світлина
Цілуй, цілуй мене через грати…
Був Маріо, став…
Поки космічні кораблі…
Щоб ви не думали, що мені тут зовсім нема чим зайнятись… Продовжувати читання Поки космічні кораблі…
Довго не міг згадати…
Pentax разом з Тамроном творить дива..
Як приклад
Люблю, коли ти такий “ок…вийду на пару хвилин, щось поклацаю”, а результат наче ти і світло використовував додаткове, і загалом готовився до цього знімку. Насправді ніт, погода була похмура, трішки крапав дощ, знято було з рук, я фізрук. Пентакс+Тамрон 90/2.8+художній режим Високий контраст – вуаля. Не для конкурса, але мені і так приємно як воно виглядає 🙂
Закинемо вже й сюди ^_^
Той самий день, коли ти – варень!
По своїй суті, наш сьогоднішній день – це день вареників. З вишнями. Виключно. Бо ж
Два заміси тіста, два дерева вишні і жага наробити запасів на зиму. Загалом, вийшло десь приблизно 14 порцій по 20 штук. Ми собі варимо штук по 10-11 кожному, тож вистачить на 14 разів приготувати. Наче непогано, враховуючи що це виключно з вишнями 🙂
Я б назвав це “новою сімейною традицією”, започаткованою в тому році. Тоді і вареники робились і пєльмєшкі, вистачило (не дивлячись на вимикання світла) до тепер. Запаси наше все (с)два хом’яки








