Як приклад
Люблю, коли ти такий “ок…вийду на пару хвилин, щось поклацаю”, а результат наче ти і світло використовував додаткове, і загалом готовився до цього знімку. Насправді ніт, погода була похмура, трішки крапав дощ, знято було з рук, я фізрук. Пентакс+Тамрон 90/2.8+художній режим Високий контраст – вуаля. Не для конкурса, але мені і так приємно як воно виглядає 🙂
Відкрийте більше з Notes 2.0
Підпишіться, щоб отримувати найсвіжіші записи на вашу електронну пошту.
