Чи варто воно того таке життя?
Щоб завжди когось і за щось боятись
Ходити по світлій, на людях, а між
Питати з ким жити і з ким цілуватись.Чи слухати варто чиїхось думок,
Про те, що боїшся казати у голос
Чи варто тікати у разі чого,
Щоб з чола твого, не впав жоден волос?Боятися жити, боятись не жить
Боятись не спати і спати
Цінуй те що є, нехай не болить
Що тим, ким хотів, не зміг стати.
