Тільки мовчи, не пояснюй, не добивай…

1454952671198267226
#музика

Слухаю, пишу пост, цікавенько, цікавенько…

“…Словом холодним, жодним нас не вмивай
Ранять вони гірш ніж кулі, в душі печуть
Я все одно не кину і не втечу”


Відкрийте більше з Notes 2.0

Підпишіться, щоб отримувати найсвіжіші записи на вашу електронну пошту.

Залишити відповідь