…просто жодного разу не стикався з явищем, коли коти сруть де їм заманеться. Тим більше коли вони вуличні. Тим більше зимою.
Найогидніші і найбрудніші створіння, яких я зустрічав…і так, це я кажу, враховуючи що у нас п’ятеро котів. Тільки от навіть тим, котрим пів року, відомо, кути треба ходити у туалет. А уйобку, якого на днях підкинули, не відомо, тому
За один день і дві годівлі, воно встигло три рази насрати (мінімум) і один раз насцяти там, де у нас зберігаються дрова…це закритий простір, в котрому запахи ну надто вже добре зберігаються…і це вже другий випадок з кішкою, котру підкинули…
Чесно…заїбали дві речі (так, знову матюкаюсь українською, але ж…) – люди уйобки, котрі викидають таких самих уйобків, як і їх господарі…стерилізувати і перших і других…
Відкрийте більше з Notes 2.0
Підпишіться, щоб отримувати найсвіжіші записи на вашу електронну пошту.
