Цікаво…

Люди ніколи не проти купити щось по собівартості, і не дуже часто готові дати гроші, щоб ти їм щось продав значно дешевше, ніж вони можуть купити по місцю..здається, треба свою доброзичливість перемкнути у позначку “Off”. Просто тому що я зараз не маю можливостей на “добрі справи”.

Ps Олексію, з ДРом тебе, подарунок трішки пізніше бо “технічні складності”…


Відкрийте більше з Notes 2.0

Підпишіться, щоб отримувати найсвіжіші записи на вашу електронну пошту.

Залишити відповідь