Деякі люди проводять алегорії, що люди, чи жінки, як вино – з роками стають тільки краще. А що якщо вино спаскудилось? І стало оцетом? І з роками воно стає тільки кисліше і кисліше?..
Я думаю, що певні особи ніжної статі з роками стають тільки токсичнішими. І я це бачу. Отрута злизується з кінчиків пальців. Кажуть, жінки швидше розвиваються в підлітковому віці, ніж чоловіки. Що ж. З часом це змінює колір. Чи багато я знаю цікавих/гарних чоловіків у віці близько 40-50 років? Дайте подумати…але якщо я запитаю себе те ж саме про жінок, то побачу, в першу чергу токсичність. Це вже не сумно, це факт. Сумний факт? Можливо…
Посиджу, поспостерігаю, як воно буде розвиватись далі. Але є момент, коли ти в собі вбиваєш щось. Наче та отрута вбиває зубний нерв. І мені здається, що якщо я вже був на шляху “позбавитись від трупа”, то зараз кожне слово як цвях у кришку гроба.
Відкрийте більше з Notes 2.0
Підпишіться, щоб отримувати найсвіжіші записи на вашу електронну пошту.