У темряві ночі світи прямо в очі..

Якщо сказати є щось – говори…

Двері відкриті, розпалює вітер,
Смійся в кожній миті, гори

І знов
Вдихай мене, вдихай
Тримай, не відпускай
І кожен раз на повну

Пірнай в мене, пірнай
Нічого не чекай
Запалюй все на повну
Запалюй все на повну..”

Їхав сьогодні, слухав. Зробив примітку не забути написати. А ввечері воно якось заграло іншими фарбами. Замислився, що мені не вистачає якогось “нічного співрозмовника”. Я не певен, що в мене на нього був би час. Але хотілося б хоча б мати варіант вибору чи можливість. Листування? Як варіант…

Колись та й буде. А зараз як є.


Відкрийте більше з Notes 2.0

Підпишіться, щоб отримувати найсвіжіші записи на вашу електронну пошту.

Залишити відповідь