Якщо сказати є щось – говори…
Двері відкриті, розпалює вітер,
Смійся в кожній миті, гори
І знов
Вдихай мене, вдихай
Тримай, не відпускай
І кожен раз на повну
Пірнай в мене, пірнай
Нічого не чекай
Запалюй все на повну
Запалюй все на повну..”
Їхав сьогодні, слухав. Зробив примітку не забути написати. А ввечері воно якось заграло іншими фарбами. Замислився, що мені не вистачає якогось “нічного співрозмовника”. Я не певен, що в мене на нього був би час. Але хотілося б хоча б мати варіант вибору чи можливість. Листування? Як варіант…
Колись та й буде. А зараз як є.
Відкрийте більше з Notes 2.0
Підпишіться, щоб отримувати найсвіжіші записи на вашу електронну пошту.