..You’re the air I breathe, and the reason I choke..
Я навчився знаходити натхнення в музиці. Мова не про натхнення в дусі “послухав фоном”, скоріш це можна привести прикладом наче з музики ти витягуєш емоційний фон. Тобто раніше, щоб мати якесь “емоційне натхнення”, мені потрібна була якась людина. Але основне джерело людей стало недоступним, і організм, мабуть, став перелаштовуватись з того що недоступне на те, що є.
Людська влюбчивість це один з методів отримання натхнення. Фактично, ти проживаєш емоційне (позитивне) потрясіння не з того що є, а з того, що ти собі малюєш. Тобто, наприклад, обираєш якусь рису і “закохуєшся” в неї. Я не хімік, але внутрішньо организм перелаштовується, певно, відбувається вироблення якихось речовин, тож технічно в тебе “закоханість” без закоханості фізичної, коли ти жадаєш володіти цією самою фізичною складовою. І це працює, точніше працювало. Мене надихали не люди, а те, чим вони займались, чи їх світогляд, чи ще щось, пов’язане з ними.
Доступа до людей, як такого, немає, бо в когось надто “війна”, в когось надто “мир”. Сумно, але як є. І зараз я, наче, навчився отримувати щось схоже з музики. Знаходжу якусь цікаву мелодію, чи сенс у тексті, чи ще щось. І роблю це чимось дуже особистим і важливим. Те, що наче відкриває якусь істину без істини як такої. Намагався знайти щось у текстах, і не завжди те в них є. Втім…
Думаю, що саме з цієї причини в мене у плейлисті зараз досить багато композицій з жіночим вокалом – як більш емоційним, в певному сенсі. Іноді сумно від думки, що я бачу в цьому все щось таке, що не зможу комусь показати. Тобто сказати “послухай це! Це ж найкрутіше що було у твоєму житті!” – і людина зрозуміє, про що я. Музичний смак кожного дуже виключний, і він рідко співпадає хоч відсотків на 10-15. Не кажучи про більше.
В будь-якому випадку, сьогодні це про неї…
“And you said
Baby don’t bother, you know it′s
It′s all in your head
But tell me have you heard a single word that I’ve said
You are gasoline, you are fire and smoke
You′re the air I breathe, and the reason I choke
You can light the match, but just let it go
You’re the poison in my lungs, and my only antidote
You are gasoline, we′re about to explode
We’re about to explode..“
Відкрийте більше з Notes 2.0
Підпишіться, щоб отримувати найсвіжіші записи на вашу електронну пошту.