Карантин? Нечем заняться? “Да раз…сь ты на… мерседес козлиный!”(с)ПП, когда у вас растут абрикоски – вам всегда есть чем заняться. Сушкой, например ^_^
Відкрийте більше з Notes 2.0
Підпишіться, щоб отримувати найсвіжіші записи на вашу електронну пошту.
