Ох…як завжди…в саме <3..
Продовжувати читання Так було добре, скажи…холодний дощ і теплі руки..
Ох…як завжди…в саме <3..
Продовжувати читання Так було добре, скажи…холодний дощ і теплі руки..
..Лише з тобою я по справжньому вільна!… Продовжувати читання Навіщо ти мені потрібен так сильно?..
Знову підвис на пісні. Цього разу на цій.. Продовжувати читання The way you look at me make me feel like a movie star..
.. and (shut up).. Продовжувати читання Wake up, play nice, dress down..
Просто гляньте відео. Це той самий випадок, коли воно розповість більше тексту, бо ж…це The Unsleeping. І якщо є відеоряд, це…”..просто клас..” 🙂
Продовжувати читання Я живу, люди є, люди є кого люблю..ми не залишимось, бо немає правди тут.
ми не зупинимось, якщо навіть усі підуть.
хай вони стелять нам білими трояндами –
світло під сонцем нам, а не під гірляндами.
справжнє ніколи не буде останнім,
справжнє не можна убити у вітальні,
справжнє, коли ти не віриш у долю,
справжнє, коли не лякаєшся болю.
наш вибір завжди є в тім, що ми бажаємо,
наша свобода є в тім, що ми кохаємо.
я знаю твої сни, бо я в них з тобою там.
знай, що ніколи я тебе нікому не віддам,
не віддам, не віддам!
справжнє ніколи не буде останнім,
справжнє неможна убити у вітальні,
справжнє, коли ти не віриш у долю,
справжнє, коли не лякаєшся болю –
не здаєшся без бою!не здаєшся без бою!
не здаєшся без бою!
..гуртів, на концерт яких я б хотів потрапити. Бо є…просто відчуйте цю енергетику..
I wanted freedom
Bound and restricted
I tried to give you up
But I’m addicted
Now that you know I’m trapped sense of elation
You’d never dream of
Breaking this fixation
You will squeeze the life out of me
Bury it
I won’t let you bury it
I won’t let you smother it
I won’t let you murder it
Our time is running out
Our time is running out
You can’t push it underground
You can’t stop it screaming out
How did it come to this?
Oh oh oh.. yeah yeah yeah yeah yeah
Oh oh oh.. yeah yeah yeah yeah yeah
Oh oh oh.. yeah yeah.. yeah yeah yeah
Для ранку саме той трек…
…And the perfect smile
Someone who’s out every week day
In her dad’s new car
You tell me I shouldn’t stress out
Say it’s not that hard
But I just got a feelin’
This’ll leave an ugly scar
If you say she’s nothing to worry about
Then why’d you close your eyes when you said it out loud?
Stupid boy makin’ me so sad
Didn’t think you could change this fast
She’s got everything that I don’t have
How could I ever compete with that?
I know you’ll go and change your mind
One day wake up and be bored with mine
She’s got everything that I don’t have
And she’s all I wanna be
All I wanna be so bad
So bad
She’s got everything that I don’t have, mm
Іноді мені трапляються такі пісні, за які мені соромно, бо я бачу в них себе. Своє сприйняття інших людей. Порівняння з людиною, з якою я поруч. І це не про те що ти дійсно так сприймаєш, а про те, що співається в цій пісні. Про якийсь примарний образ, якого не існує десь окрім уяви..
Колись мати мені подарувала кофту з написом “Краща камера та, котра завжди з тобою” – не дуже розуміючи, про що там мова, але з дуже влучною фразою. Я її переїнакшив, як “best girl not that, with those you go to sleep, but that, with you wake up in the morning..”
Вибачайте за мою англійську, але намагаюсь без перекладача…
Ps а взагалі то кавер, але він зайшов мені більше оригіналу, і я додав ще одного виконавця, голос якого мені подобається ^_^
Насправді, я визнаю тільки один кавер цієї пісні…і це він.
Продовжувати читання In memories…Насколько меня завораживает его голос в этой песне
Я вообще считаю, что любить можно что угодно и кого угодно, в том плане что эстетическое удовольствие в тебе может вызывать что угодно. И единственное о чем жалею, что видел его выступление только в составе Flёur, но никогда в составе его собственной группы. Возмоооооожео что-то было на одном из Котофестов, но очень не уверен…а хотелось бы..
“Lovely, lovely little one
It’s just a kiss, there is no harm…”
But every kiss became the scar
When he took off my bra…