Day 81. “Їдемо на Повчу…”

P11105172-min
#365

Наші подорожі це дуже круто, а тим більше коли ти в подорожах не завжди знаєш, що буде далі, і чим вона закінчиться. Сьогоднішня поїздка найбільш точно про це говорить.

І всі добралися здорові, і всі щасливі, і добре провели час. І дощ із градом нічому не завадив, і сирі дрова вміють горіти – головне, щоб була добра компанія, а вона в нас сьогодні була 🙂


Відкрийте більше з Notes 2.0

Підпишіться, щоб отримувати найсвіжіші записи на вашу електронну пошту.

Залишити відповідь