Для початку війни нам не треба причин..

Той самий випадок, коли дуже і дуже…


тепер тут скрізь безліч бездонних кролячих нір
в них машини машинам шукають бензин
для початку війни нам не треба причин
таке в нас задзеркалля, о дівний новий мір

тільки навесні ми відчуваємо що є сенс
і живемо так неначе це наш останній dance
ти просто не слухай що вони шепочуть
хочеш додому? я теж хочу

краще довше спи
і хай тобі насняться кольорові сни
без наших чорних хмар
страшенних рваних ран
Алісо…


Відкрийте більше з Notes 2.0

Підпишіться, щоб отримувати найсвіжіші записи на вашу електронну пошту.

Залишити відповідь