Пишу з лікарні, після нервового зриву по причинах попереднього запису, з телефону, бо лептоп від Тошіба саме тут і саме зараз вирішив, що його майже новий жорсткий полетів. МакГайвер в мені зміг відкрутити кришку концелярським ножем, втім…і це не допомогло. Загалом, цінна кожна хвилина. Бо ж я маю розповісти про могилізацію по українськи…то ви дарма з рашки смієтесь, у нас так само роблять. І хворих, і косих і хромих записують…тож..
Відкрийте більше з Notes 2.0
Підпишіться, щоб отримувати найсвіжіші записи на вашу електронну пошту.