Мій Форт Нокс – лікарняне ліжко…

Важкий день. Завтра ще важче. А потім…ще?

Коли ти йдеш проти чогось – у тебе лише два варіанти. В мене їх зовсім немає. Тому зібратись і…мабуть саме так виглядає моє “як буде”…

Офіційно заявляю, що в Україні немає верховенства права і законів, якщо цей раунд буде не за нами. Кожен бореться за свою демократію. От тільки з екранів ми чуємо про “нам важлива кожна людина”, а насправді…знаєте, мені сподобався коментар прямо над моїм на тому скріні..

Мабуть, це саме вірне питання до можновладців..


Відкрийте більше з Notes 2.0

Підпишіться, щоб отримувати найсвіжіші записи на вашу електронну пошту.

Залишити відповідь