Дивне відчуття…

Наче нескінченний тестовий період. Наскільки ж я став обережний…втім…

“Я не выдам себя, осторожность моя не напрасна,
Чем приятней начало, тем гаже финал и ужасней.”(с)Flёur

Коли людина займається промоушеном (це ж так зветься?) – важко зрозуміти, де закінчується цей самий промоушн і починається спілкування. І навпаки. Треба вчитись брати від всього по максимум. Навіть від “тестових періодів”.


Відкрийте більше з Notes 2.0

Підпишіться, щоб отримувати найсвіжіші записи на вашу електронну пошту.

Залишити відповідь