Той самий випадок, коли читаючи текст нічого не зрозумієш…
Дім – там, де дим
Океан – це Земля
Живий навпаки
Вдихає до дна
Гра йде до тла
Гастролі пера
Чорнило в руках
А серце в морях
Перепишеться весна
Чорнила – тесак
Самотня весна
Приходить сама
Моя самотня весна
Трактує Версаль
Лісабон-океан
Мій милий корсар
Бо текст дивний. Але цей спів…голос, мелодія…щось від Весни в Сан Блікко, щось своє, цікаве…треба буде послухати ще…
Відкрийте більше з Notes 2.0
Підпишіться, щоб отримувати найсвіжіші записи на вашу електронну пошту.