I was alone falling free.. (чернетка 2023)

..Trying my best not to forget..

What happened to us
What happened to me
What happened as I let it slip
I was confused by the powers that be
Forgetting names and faces
Passers by were looking at me
As if they could erase it

Намагаючись пригадати, що це мені нагадує…це мені нагадує деменцію. Відчуття, що люди навколо, з якими я спілкуюсь, хворі на неї. І у них в пам’яті є розлади, тож…вони не пам’ятають, що я писав, про що уточнював. Що вони писали…кожен день як новий, але з погіршенням стану щоразу, коли спілкування відбувається знову. Я намагаюсь вхопитись за якісь проблески, намагаючись віднайти в них крихти натхнення. І розумію, що це як збирати крихти хлібу з підлоги. Їх багато, але вони не несуть якогось сенсу, бо не дають насититись. Так і з спілкуванням. Воно є, але здається, що все що я роблю – це просто нав’язую себе комусь. Типу непотрібна воскова кірка від сиру. Котра є тільки щоб він краще зберігся…часом набирає шукати якісь проблеми в собі, розуміючи що їх немає. Ти цікавишся, підтримуєш, радиш, допомагаєш. Що з тебе ще можна взяти? Що можна взяти з когось, загалом?..це знову і знову повертає мене у часи незрозумілого спілкування з Сімкою. Коли спілкування було, але я не розумів, чого від мене потребують. Один з плюсів находження у відносинах полягає в тому, що хоч на цей рахунок ти не замислюєшся, що тебе “зберігають запасною посадковою смугою”.

Звик жити в бардаку, але час від часу розкладую все по місцях і прибираю все зі стола. Питання лише в тому, коли все набридне, і я таки візьмусь за прибирання.

..Baby did you forget to take your meds?..

Просто додам це сюди. Вам це потрібніше..


Відкрийте більше з Notes 2.0

Підпишіться, щоб отримувати найсвіжіші записи на вашу електронну пошту.

Залишити відповідь