If you stay..

Іноді, певні тексти ти починаєш розуміти лише з часом.

Ця пісня це той самий випадок…тільки от bottles поміняти на pills..

…Tell me you will
Don’t hide in the dark
Hide in the dark

If you need
A way to come home
Here is your start
Here is your start

Don’t you walk away
Those bottles are everywhere
And I can’t be everywhere
To keep them from you
Won’t you promise me
To live for another day
Those bottles won’t wash away
The memories of you
If you’re gone

Я б сказав, що це один з найпотужніших альбомів що чув за останній час…хоча й альбому вже десяток років. Хотілося б на лайві побувати..


Відкрийте більше з Notes 2.0

Підпишіться, щоб отримувати найсвіжіші записи на вашу електронну пошту.

Залишити відповідь