Эх, Дмитрий…

Вона без початку та без кінця, І без світлофорів
Не широка і не вузька, Без пробок та заторів
І тут для всіх єдиний, закон простий один
Живи так як хочеш і дай жити іншим

Я живу в чудеснім місті на Землі на вулиці Свободи
В усі моря на світі кораблі і літаки в усі кінці скеровують пілоти
І ти теж можеш буть моїми сусідом, не важливо хто ти!
На вулиці Свободи!


Відкрийте більше з Notes 2.0

Підпишіться, щоб отримувати найсвіжіші записи на вашу електронну пошту.

Залишити відповідь