Нет, серьезно…это же гениально! “Если бы в России, чудесным образом, завелись бы достоинство, права и свобода, то…на Россию бы напал Кремль.”(с)Невзоров
Відкрийте більше з Notes 2.0
Підпишіться, щоб отримувати найсвіжіші записи на вашу електронну пошту.