Копім на блекбері?..

Мабуть, що так…хоча, скоріш на Apple iPhone 14 Pro Max 1TB. Нахрєна він мені? Вірно, він мені нахрін не здався, бо стіко ж само коштує Yamaha YBR125. Нахрєна мені вона без прав? Ну…то вже риторичне питання, що трапиться раніше – я назбираю на неї, чи назбираю здам на права. З поганого – вбитися на такому навряд чи вдастся, з гарного – це вже не юзед Хонда Каб. На Хонду є інші плани, а поки “копім на айфон” 🙂


Відкрийте більше з Notes 2.0

Підпишіться, щоб отримувати найсвіжіші записи на вашу електронну пошту.

Залишити відповідь