Краду думки

Вирвано з контексту, вирвано з розмови. Але сподобалось як вдалось сформулювати думку. Тож..

“Далі по тексту не подобається фраза про “Тому чоловік любить жінку, а жінка – чоловіка” – на мій особистий погляд не дуже толерантно. Справа, мабуть, не в толерантності навіть. Бо зараз це всюди. Справа в цьому розділенні на чоловіків і жінок. Я однаково можу любити і чоловіків і жінок. Це не означає, що я з ними всіма сплю. Але це дозволяє мені любити людину і якісь риси в ній незалежно від статі :)”

Колись за пару свічок продавали релігію (і віру), зараз за пару слів продають любов. Часи йдуть, а маркетинг процвітає..

Ps це не “цитати великих людей”. Просто часом в розмові, коли я почуваюсь комфортно, я можу висловити щось настільки вірно, наскільки не зможу сидячи отак от вночі, сам з собою, у блозі. То ж, то ж…


Відкрийте більше з Notes 2.0

Підпишіться, щоб отримувати найсвіжіші записи на вашу електронну пошту.

Залишити відповідь