Кожен раз пишу запис великий, і думаю “стоп! Треба скопіювати і зберегти текст! Раптом глюк буде і текст весь зникне..” – а потім кажу собі “Русь…це тобі не Дайрі. Тут всі твої текст зберігаються автоматично з певним інтервалом” – і дійсно…до маленьких зручностей звикаєш швидко…
Відкрийте більше з Notes 2.0
Підпишіться, щоб отримувати найсвіжіші записи на вашу електронну пошту.