Спогад, ким я був і ким зараз став
Під напругою дум
Хто вкрав, мій струм?
Погляд, розграбований як і міста
Залишився лиш сон
Та скрип, від струн
Бачиш я так втомився
Не можу знайти собі місця
Вибач я не навмисно
Там просто палає місто моє
І з ним я палаю сам…
Вибач, те що я не казав тобі вчасно
Як сильно люблю
Мою, сумну
Вибач те що я не такий вже смішний
І роблю що роблю
В цю злу, війну
Бачиш я так втомився
Не можу знайти собі місця
Вибач я не навмисно
Там просто палає місто моє
==================================
Враховуючи, що родом він з Покровська, в нього українська значно краща більшості “поновленоукраїномовнихлюдей”. Хто зустрічав людей з донецької області – зрозуміє, про що я. Дивно, але приємно. У плейлист…
Відкрийте більше з Notes 2.0
Підпишіться, щоб отримувати найсвіжіші записи на вашу електронну пошту.