Якщо так подумати, то в кожної людини є якісь теми, в яких вона губиться. І якщо ти починаєш їй щось розповідати по цій темі, то бачиш, як вона ніяковіє перед тим, що для неї є темрявою.
Скільки б людина не була освітлена і начитана – завжди буде щось, що почне руйнувати камінь впевненості. Це лише про те, що зруйнувати можна кого завгодно. Питання лиш в тому – нащо..
Відкрийте більше з Notes 2.0
Підпишіться, щоб отримувати найсвіжіші записи на вашу електронну пошту.