Тільки мені вистачило розуму…

…написати у фотокнизі “З любов’ю, від двох мужиків..”Звучить не “по-християнськи”, зате “по-європейські”))

Ps мій перший досвід створення фотокниги 🙂


Відкрийте більше з Notes 2.0

Підпишіться, щоб отримувати найсвіжіші записи на вашу електронну пошту.

Залишити відповідь