У меня есть задроцтво. Я зову его пиксель-арт, хотя знаю что в целом это чуть иное. Я вырисовываю каждый пиксель чтобы получить то, что мне нужно.
И так каждый раз, в без18-минут 4 утра…ах… 🙂
Відкрийте більше з Notes 2.0
Підпишіться, щоб отримувати найсвіжіші записи на вашу електронну пошту.
