По Дратувати

До речі, пам’ятаєте те моє дивне фото? Ну…оце

Так от. Кинув його в один конкурс, і..

Від першого місця я був далеко, але…575 з 866 теж непогано. Часом був в перших 400. Непогано, як для дивака і першого такого досвіду. Далі буде..


Відкрийте більше з Notes 2.0

Підпишіться, щоб отримувати найсвіжіші записи на вашу електронну пошту.

Залишити відповідь