До речі, пам’ятаєте те моє дивне фото? Ну…оце
Так от. Кинув його в один конкурс, і..
Від першого місця я був далеко, але…575 з 866 теж непогано. Часом був в перших 400. Непогано, як для дивака і першого такого досвіду. Далі буде..
Відкрийте більше з Notes 2.0
Підпишіться, щоб отримувати найсвіжіші записи на вашу електронну пошту.

