..і якось спливло…
“Спробуй ще, ти так звикла рвати мене на шматки
Твоя посмішка – ніж, і “все буде добре” – слова
Не можу доволі напитись, роблю ковтки
Я вбитий тобою, ти жива
Я твій!..
Пиши моє ім’я на кожному вікні
В якому плаче дощ, змиває біль
Шукай мене в піснях, ми в осенi сумні
Я твій!”
Відкрийте більше з Notes 2.0
Підпишіться, щоб отримувати найсвіжіші записи на вашу електронну пошту.