revolYtion

Цікаво, що нік я не планую якось міняти. Бо це я. Це моя сутність. Хотілося повністю перейти на Дремора, але то про інше. І навіть фз, темна чи то світла сторона. Але не зірвався, і дві сторони мене “отпиздили” ту, нову сторону..

Загалом то, бачу, що ця вся історія, просто додала ненависті до тієї сторони, що у заголовкові. Або ж, скоріш, люті. Бо багато речей спалахнули ще більшим полум’ям в мені. І я вже не той, хто б’ється з вітряками. Я той, хто обриває їм лопасті. So..

..call me a Saint..


Відкрийте більше з Notes 2.0

Підпишіться, щоб отримувати найсвіжіші записи на вашу електронну пошту.

Залишити відповідь