Типу тої, що була у попередньому дописі, і зависаєш на ній…
Вчора сидів, і знову міркував, що хочу на концерт. І саме моє знаходження на ньому вкаже мені на те, що я вирвався з цих гратів. Наче Кока-кола у 90-ті ..
Чому мені здається, що все піде не так, і я буд змушений аде через тиждень воювати на два фронти? Але одне, певно, скажу – я готовий. Навіть якщо буде не так, як планувалось, я зроблю так, щоб мої умови були найкращі. Виборю своє місце під сонцем навіть а цій всій сраці…
В кожного своя війна, і моя – з цією системою…а вода точила камінь..
Відкрийте більше з Notes 2.0
Підпишіться, щоб отримувати найсвіжіші записи на вашу електронну пошту.