Сервіс покращення життя…

Що ж. Програму з покращення життя в Новгород-Сіверську розпочато. Почнемо з Нової Пошти.

Адресну доставку, на жаль, поки не відновлять, а ось по наявності сканерів для швидкої авторизації і відправки – пообіцяли передати дані. Тож…чекаємо?


Відкрийте більше з Notes 2.0

Підпишіться, щоб отримувати найсвіжіші записи на вашу електронну пошту.

Залишити відповідь