Роблю ставку на те, що знову буде чуйня. Бо звик що мені кажуть одне, а роблять зовсім інше. За фактом – і дідько з ним. Набридло..
Відкрийте більше з Notes 2.0
Підпишіться, щоб отримувати найсвіжіші записи на вашу електронну пошту.
Роблю ставку на те, що знову буде чуйня. Бо звик що мені кажуть одне, а роблять зовсім інше. За фактом – і дідько з ним. Набридло..
Підпишіться, щоб отримувати найсвіжіші записи на вашу електронну пошту.