Мати завжди казала, що в мене характер від бабусі – важки. А от брова, мабуть, від дідуся – думаю я кожен раз дивлячись у дзеркало. Але то по іншій лінії, якраз таки материнській…
Задумався, якою б могла бути Аделаїда? З нашими двома хреновими характерами, мабуть не дуже люблячою навколишній світ. Я дивлюсь на котів і бачу в них певне відображення нас. Обережні. Не довіряють нікому, але поряд з нами – всім. Якщо уявити, що Адель була б такою ж, мені було б сумно лишати її в такому світі.
Кращі батьки це ті, котрі нікого не виховували. Принаймні, у них не було можливостей наробити багато помилок у вихованні..