Повертаючись до Девіанта, побачив дивну закономірність. Якщо бачиш косплеєра, то в більшості своїй це дівчата (бо хлопціх косплеєрів не бачив) з рфії. Можливо, одну українку там зустрічав, але то не точно. Так от, що дивне, коли з безліч фотокарток ти звертаєш увагу на якусь конкретну, ти чомусь заходиш у профіль. Зайшовши – бачиш країну, з якої людина. Але, загалом, в тебе якесь “прохолодне” відчуття. Чи то образи такі, чи я не знаю. Просто типу як примару побачив.
В певному сенсі відчуття, що люди звідти мають якусь, грубо кажучи, ауру. Більш зрозуміло – якщо взяти середньостатистичну дівчину з Твіттера з рфії, котра постить “нюдси”, і порівняти її з середньостатистичною американкою з Реддіта – ти побачиш два кардинально різні підходи до знімків. Але то про нюдси, а косплей цілком пристойний.
Відчуття, що у людей якась могилка, котра “завжди з собою”. От якщо хтось бачив анімешку Шаман Кінг (стару, не нову, нову не бачив, не знаю), і пам’ятає там пару серій, коли Фауст з’явився, і отой “холодок” від якоїсь таємниці, котру приховує в собі персонаж – от і тут так.
Отака історія, про “руську жєнщіну”, котра і в “ізбу горящую войдьоть”, котру сама ж і підпалила…