Робив фоточку – отримав мем…

Думав якось сфоткати бокал пива гарно на фоні фільму. Гарно не вийшло, бо коли став листати знімки побачив мем..

Виявилось, що пиво з Дубеньского району краще, ніж закордонне. Коштує, щоправда, так само, але ж смак! Майже як квас, тіко трішки хмільний…все як любимо…