Шкідлива зви-чеч-ка

З’явилась в мене шкідлива зви-чеч-ка. Щось купити, і дивитись, як воно зникає з полиць. І от грець з ним, коли зникає. Але який жеш то біль, коли ти такий “о! Я зараз куплю те, що скоро буде коштувати мільйони!” – а тут хоп…і воно не зникло.

Ps нагадаю про всяк, коли я вклався в біткоїни весною (в березні, здається) – курс почав падати, і подивіться – де зараз я, а де той біткоїн. Але то я тільки “вкладаюсь” так фартово. З покупками все інакше. Бо ж купивши камеру від Панасоніка у лютому – виявилось, що Панасонік єдиний! виробник, котрий не підняв ціни на камери у квітні…і от якщо Canon m200 коштував у лютому 18-20 тисяч, то зараз він коштує близько 27-28, а Panasonic коштував 23-24, то зараз…26-27

-___-