9 років потому…

Цікаво дивитись цей кліп

Через 9 років після того, як він вийшов…ще смішніше бачити людей з нацистськими нашивками. По перше тому що зараз це стало реальністю, а по друге тому що зараз там, мабуть, за такий кліп розстріляли б на місці…тим цінніше, що він відбувся…

В собі самому жити вмій…

Гіпотетично, я знайшов собі того самого друга, котрий “Человек 33 черты”…і ним виявився я сам. Мені достатньо того, що я сам для себе пишу. Сам для себе знімаю світлини. І, більше того. Я починаю ревнувати, коли щось або хтось руйнує цей зв’язок. Коли я чекаю чийогось “лайку” більше ніж натхнення для нового запису у блог – я просто йду з того місця, де я його чекаю. Коли я чекаю чийогось листа, більше ніж своїх думок відносно різних речей – я викреслюю того, хто має його написати. В певному сенсі, для мене стало небезпечним з кимось підтримувати стабільний зв’язок, бо він може знову стати тією причиною, через що я перестану з кимось спілкуватись.

Фактично, найближчою для мене людиною є Олександра. Далі йду я сам. Далі всі інші. І мені подобається бачити світ саме в такій площині. На жаль, при всьому моєму бажанні дарувати свій час і свою…най буде любов, я не зміг знайти людей, котрі були б варті того, щоб їм приділяти більше часу, ніж собі.

Тож, загалом я не проти, а може навіть дуже “за” з кимось поспілкуватись із повною зацікавленістю в людині і її історії, але відмовляюсь від відчуття “бодунчіка” після того, як моя зацікавленість втрачає межі..

Додамо трішки “непідсанкційного”..

Uncensored ^_^

Censored -_-

Я в школе так решил
Что когда вырасту совсем большим
Не буду тратить жизнь на дела
Что считаю скучными

Пускай другой идет на завод
Или слепнет в офисе
Жизнь слишком коротка
Чтоб ее про*бать как все..

Повторить, что ли, опыт?

hell_vs_heaven_by_i_r_s
#музыка #Тараканы #в_рай_который_на_небе

Не смотря на хорошую дорогу в Киев и хреновую из, это была кайфовая поездка. И из-за фильма, и из-за последующего концерта. “Вам повторить?..”

“Семь миллиардов сердец людских
Приносят жертвы к ногам богов своих.
Их ждут напрасно с небес везде,
То замирая, то стуча ещё быстрей.

Только долго мечтать не надо, наказание и награда
Вечно ходят с тобою рядом!

В рай, который на небе, и в подземное адово пламя,
Я ни капли не верю! Не верю! Не верю!
Знай, в любое мгновенье наслаждение или страдание,
Сами мы выбираем со всеми! Со всеми!”

Где бы в то мгновенье я не был…

23
#тараканы #музыка

Т! как всегда жгут…внезапно наткнулся на свежее 🙂

“Мир токсичен,
Но он пока что лучший из миров
Как тактично!
Мы избавляемся от мудаков
Фанатично!
Избавляются от нас они
А затем мы,
Меняемся местами…

Своему смотрю в глаза гневу
Своему смотрю в глаза страху
Где бы в то мгновенье я не был
Я послать стараюсь их на…й!

Я самовольно покинул стройные ряды
Армии зла
С меня довольно,
Теперь я просто дезертир
Из армии зла
И только
Сойти не хочешь за
Пока не поздно,
Беги не точно туда
Уже без гнева
Уже без страха
Будь готов послать их всех на…й”