Цікаво дивитись цей кліп
Через 9 років після того, як він вийшов…ще смішніше бачити людей з нацистськими нашивками. По перше тому що зараз це стало реальністю, а по друге тому що зараз там, мабуть, за такий кліп розстріляли б на місці…тим цінніше, що він відбувся…
Відкрийте більше з Notes 2.0
Підпишіться, щоб отримувати найсвіжіші записи на вашу електронну пошту.