Эти лифты в этажи, а я…

Просыпайся, одевайся – прохладно…
Мы метели не хотели – ну ладно…
Странно очень, дней короче лишь ночи…
И от строчек нам осталось много точек…

Улетают, исчезают –
Не достать рукою…
Я стараюсь,я пытаюсь,
Ну видишь – я с тобою…

Удержи, скажи мне все без лжи,
Как можно тише…
Эти лифты в этажи,
А я хочу на крыши!


Якось знайшов, причому у себе на Ютубі…дивно було б не знайти з останнього. Чкал пронісся перед очима…перейду у наступний пост…


Відкрийте більше з Notes 2.0

Підпишіться, щоб отримувати найсвіжіші записи на вашу електронну пошту.

Залишити відповідь