Заробітчанин #humor #типовийРуся Поїхав Руся на захід…”Ой мамо, здається суд.мед.експертиза була ще не найгіршою моєю роботою” А повз летить така муха – “з-з-з-з-ззззз…”, а я їй такий “вибачте пане, я ще не “в гавно”” Сортирний гумор так і пре зі всіх щілей, тьху… 🙂