Поїхав Руся на захід…”Ой мамо, здається суд.мед.експертиза була ще не найгіршою моєю роботою”
А повз летить така муха – “з-з-з-з-ззззз…”, а я їй такий “вибачте пане, я ще не “в гавно””
Сортирний гумор так і пре зі всіх щілей, тьху… 🙂
Відкрийте більше з Notes 2.0
Підпишіться, щоб отримувати найсвіжіші записи на вашу електронну пошту.
