Тем временем проект по велу почти завершен, осталось поставить фару, но пост сейчас засяду писать..благо пару фоток есть не смотря на дождливую погоду…
Відкрийте більше з Notes 2.0
Підпишіться, щоб отримувати найсвіжіші записи на вашу електронну пошту.
