Взимку була в мене “робота на тему“. Це був знімок на пісню Yonaka – The Cure.
Тоді я написав, що творчість то є ліки, хоча, на скільки пам’ятаю, то все одно стосувалось людини. Зараз від зворотного – чи може бути людина ліками від когось чи чогось? Схиляюсь, що ні. Будь-яка людина то є, більше, хвороба. Просто ми закидаємо одні симптоми іншими. Вважаючи, що інші симптом менш шкідливі, ніж попередні.
Іноді найважче віднайти цілістність в собі. В своїй творчості. Думках. Бо ти є всесвіт. Вже сам по собі. Все інше дрібниці..
Відкрийте більше з Notes 2.0
Підпишіться, щоб отримувати найсвіжіші записи на вашу електронну пошту.
