Є речі, за які я себе питаю “і як тобі потім не соромно?”. Але тут не соромно. Бо на фразу Сашки “шо в тебе там сьогодні грало про чоловічий..секс?” я сміливо відповідаю – “а…так то мабуть те, що я лайкнув!” 😀
Ох…де там Age Gate з обмеженням по віку…
[su_spoiler title=” тиць” style=”simple”]“За вікном сонце я вдягну свою
улюблену сукню
І мені не сумно
Я просто люблю
Бігати від натовпу
Кричати їм вслід
Їм у слід
Хлопці я не гей, це все просто мій стиль
Хлопці я не гей, це все просто мій стиль
Хлопці я не гей, це все просто мій стиль
Мій стиль мій стиль мій стиль”
[/su_spoiler]
Відкрийте більше з Notes 2.0
Підпишіться, щоб отримувати найсвіжіші записи на вашу електронну пошту.