“В темноте ведь лучше виден свет..”

м?..

Зловив себе на думці, що мене лякають люди, котрі починають качати права, котрих, за фактом, у них не має бути. Як от ті, в кого ми придбали будинок, і їх родичі такі “нам абєщалі”. І ти думаєш – хто вам, шо вам, і чого, якщо вам “абєщалі” ваші родичі, ви берете це у нас? З землі, котра придбана нами ще місяць тому…

Оцей самий “ахуєванчік” мене лякає чи то тим, що вони можуть зробити, чи…тим, що можу зробити я? Фзсь…

Просто бридко. Бридко, що цей світ заставляє мене бути жорстким і показувати свій оскал. Бридко що цей самий оскал виріс від людей і їх поведінки. Не цих конкретно, а загалом.

Я знаю 101 спосіб зробити тій чи іншій людині боляче. Не фізично. Просто треба знати вірну тему і підібрати правильний “соус”. Такі ситуації змушують мою внутрішню сутність ставати більш темною. Жорсткішою. Злою.

Кажуть, у дерев, щоб дізнатись, якого розміру коріння, треба подивитись на його крону. Щоб дізнатись про мою темну сторону, треба просто подивитись на добрі справи, які я роблю. Допомогу комусь. Мабуть, таким чином я намагаюсь відбілити ту темряву, котру в мені пророщує цей світ.


Відкрийте більше з Notes 2.0

Підпишіться, щоб отримувати найсвіжіші записи на вашу електронну пошту.

Залишити відповідь