Мені завжди було легше з людьми, яких не сприймає суспільство, бо такі люди сприймали мене. Я сприймаю людей такими, якими вони є. Будь-якими. Окрім тих, хто робить насилля відносно інших. Їм в пеклі горіти, звісно. В свою чергу, це негласне правило розповсюджується і на мене – не треба вдягати маски. Ти просто той, хто є.
Тому “твої люди”, або “твоя людина” – завжди трапиться на твоєму шляху. Яким би довгим чи коротким він не був. Просто шукай не серед тих, хто не розуміє – а серед тих, хто на тій же хвилі.
Відкрийте більше з Notes 2.0
Підпишіться, щоб отримувати найсвіжіші записи на вашу електронну пошту.