Часом справ більше, ніж можливостей їх вирішити..

Дивлюсь, у багатьох так…якесь над-завантаження. Всі виснажені. Нова психологічна зброя? Егеж. Називається “життя”.

Здається у всіх нас просто відчуття, коли ти чекаєш чогось, що вирішить твою проблему. Давайте будемо об’єктивними – ми всі чикаємо, або чи русня вже “жахнула” (не хочу матюкатись) ядерною, або ж русня вся передохла. Типу видихнути і жити далі, вирішуючи повсякденні питання. Але таке, на жаль, неможливе, і майже 8 місяців війни не те що додали нам сивого волосся, а просто вимотали тим, що ми в цьому живемо 24/7. Позитивні сторони – тобі стає срати на всі погрози. Негативні – тобі срати на все інше також. Тож, загалом, мабуть просто треба знаходити собі якісь речі, які не те що викинуть тебе з цієї ситуації, а хоча б трішки від неї відволічуть.


Відкрийте більше з Notes 2.0

Підпишіться, щоб отримувати найсвіжіші записи на вашу електронну пошту.

Залишити відповідь