..і кнопка “Видалити остаточно”, як знак…

Дійсно…коли видаляєш певну музику і певні записи із блогу, робиш це з думкою “Остаточно…”

Це ж треба було мене так вибісити…

Я не хочу перекладати Нотс. Я хочу просто його вичистити від всякого непотребу..плюс порядок навести…


Відкрийте більше з Notes 2.0

Підпишіться, щоб отримувати найсвіжіші записи на вашу електронну пошту.

Залишити відповідь